O firmie

Firma AUTO - GAZ CZECH - Marek Czech Spółka Jawna zajmuje się dystrybucją, montażem oraz serwisem samochodowych instalacji gazowych. Została założona w 2003 r. przez Pana Marka Czecha, który początkowo prowadził ją wspólnie z synami. Wraz z powiększającą się liczbą odbiorców nie tylko krajowych ale i zagranicznych konieczne było zwiększenie zatrudnienia. Dbając o jak najlepszą obsługę klienta, w październiku 2007 przeniesiono również siedzibę do nowego większego budynku przy ulicy Motelowej w Cieszynie oraz poszerzono działalność o warsztat samochodowy, a także montaż i serwis LPG.


AUTO - GAZ CZECH - Marek Czech Spółka Jawna oferuje instalacje do wszystkich typów samochodów zarówno do gaźników jak i jedno- i wielopunktów. Naszym wiodącym produktem jest jednak STAG - 300 przeznaczony do samochodów z sekwencyjnym wtryskiem benzyny. Mikroprocesorowy sterownik STAG 300 to urządzenie o bardzo zaawansowanej technologicznie konstrukcji elektronicznej, która daje możliwość współpracy z najbardziej wymagającymi sterownikami benzyny. Dzięki wysokiej jakości oraz niezawodności działania system STAG - 300 uzyskał odpowiednie dopuszczenie do rejestracji wg ECE- R115 w zamontowanych samochodowych instalacjach gazowych na terenie Niemiec.


AUTO - GAZ CZECH - Marek Czech Spółka Jawna stale współpracuje z wieloma producentami m.in AC Irene, GZWM, KME. Posiadamy również bogatą ofertę części i akcesoriów zagranicznych firm takich jak: AEB, BRC, OMVL, Tomasetto, Lovato, Prins, GMS, HL PROPAN. Tak szeroka gama urządzeń do samochodowych instalacji gazowych, transport towaru do odbiorcy oraz krótkie terminy dostaw sprawiają, iż jesteśmy w stanie szybko zareagować na potrzeby klientów. Dzięki tym zaletom oraz wsparciu zarówno ze strony dostawców jak i naszych klientów w ciągu czterech lat funkcjonowania udało nam się osiągnąć znaczącą pozycję wśród hurtowni samochodowych instalacji gazowych.


W celu zaznajomienia się z naszą szczegółową ofertą zapraszamy do siedziby firmy przy ulicy Motelowej 18 w Cieszynie bądź też do odwiedzenia naszej strony internetowej www.autogazczech.eu