O firmě

            Společnost AUTO-GAZ CZECH se věnuje distribuci, montáži a servisu automobilových plynových instalací. V roce 2003 ji založil pan Marek Czech, který ji zprvu řídil společně se svými syny. Vzhledem k zvyšujícímu se počtu odběratel, nejen domácích ale i zahraničních, bylo nutné zvýšit počet zaměstnanců. V zájmu o co nejlepší obsluhu klienta bylo sídlo v říjnu 2007 přeneseno do nového a většího objektu na ulici Motelowa v Cieszyně [polský Těšín] a podnikání  rozšířeno o autodílnu, montáž a servis LPG.


AUTO-GAZ CZECH nabízí instalace do  všech typů vozidel s karburátory jak i jednobodovým a vícebodovým vstřikováním. Naším hlavním produktem je však řídící modul STAG 300 určen pro automobily se sekvenčním vstřikováním benzínu. Mikroprocesorový řídící modul STAG 300 je zařízení s technologicky velice pokročilou elektronickou konstrukcí, která umožňuje spolupráci s  nejnáročnějšími benzínovými řídícími moduly. Díky vysoké kvalitě a provozní spolehlivosti systém STAG 300 získal  příslušné registrační povolení podle ECE-R115 v montovaných plynových instalacích na území Německa.


AUTO-GAZ CZECH neustále spolupracuje s mnoha výrobci jako kupříkladu AC, Irene,GZWM nebo KME. Disponujeme taky bohatou nabídkou dílů a příslušenství zahraničních firem jako: AEB, BRC, OMVL, Tomasetto, Lovato, Prins, GMS, HL PROPAN. Tak široký sortiment zařízení pro automobilové plynové instalace, doprava tovaru přímo k odběrateli a krátké dodací lhůty nám umožňují urychleně reagovat na potřeby klientů. Díky těmto přednostem a podpoře rovněž ze strany dodavatelů jak i našich klientů se nám během čtyř let činnosti povedlo dosáhnout významné postavení mezi automobilovými velkododavateli plynových instalací.

 

Naši podrobnou nabídku Vám rádi představíme v sídlu společnosti na ulici Motelowa 18 v Cieszyně [polský  Těšín] nebo si jí můžete prohlédnout na naši internetové stránce www.autogazczech.eu